e-parduotuvė BUMT

Ramiai pragyvenom 3 (o gal 4, pamečiau skaičių) metus kol mūsų nesurado "kakeriai". Surado – gerai, esame žinomi ir aplinkui, blogai – laikinai nepasiekiami. Būtų tragedija, jei tai būtų pragyvenimo šaltinis, dabar gi – užteks miegoti ir laikas atsišviežinti, atsinaujinti, pasidayti pilną inventorizaciją ir pasikeisti. Ar tai bus į gerąją pusę – žiūrėsim, bet tikiuosi kad tikrai ne blogiau 🙂

Darbų planas – pasilikti puslapiuką ant vordpreso variklio ir jame prilipdyti e-parduotuvę. Openkartu likau nelabai patenkintas – naujausia versija, nors ir yra nemokama, bet už sulietuvinima žmogeliukai praso pinigėlių, o aš tas, kuris stengiasi niekam nemokėti (matyt kraujas šiek tiek atskiestas suvalkiečių giminės). Prie viso to po paskutinio openkarto atnaujinimo pradėjo dinginėti užsakymai ir tenka aiškintis su žmogeliukais kas kur ir kodėl. Brrr nemalonus dalykas, todėl jei ką praleidau – labai labai atsiprašau. Rašykit, skambinkit, stuksenkit, baksnokit, ištaisysim klaidas.

Kitų platformų pasirinkimas – sudėtingas dalykas, bet vienas iš pagrindinių kriterijų – nemokama + normaliai sulietuvinta. Pora dienų dairiausi ir naršiau i-neto platybes, žinoma kiekvienas giria savo produktą, bet pasirinkimas (gal net intuityviai) – bandysim susidraugauti su vordpreso WooCommerce  Riebus pliusas – beveik pilnai išverstas į lietuvių kalbą, daugiau nei 1 miliJonas atktyvių puslapių, turi galybę NEMOKAMŲ paplidomų iskiepių, integruojasi su automatinėm atsiskaitymo sistemom ir taip toliau… Stipriai nemuškit, gali būti kad kažkurioje stadijoje ji manęs netenkins, nepatiks ar pasirodys nepatraukli – bandysim kankinti kitą platformą.

Testinė parduotuvė kabo https://www.inforeg.lt/e-shop ją galima spardyti, metyti ir šiaip niurkyti, bet užsakymai laikinai nebus priimami. Jei jau ko labai reikia – skambinkit 867538477 arba rasykit info@inforeg.lt arba stuksenkit i Skaipą GiedKazl – galėsiu – padėsiu.

Šiam kartui ir kimbam į darbus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*
*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.