Turinys:

Įvadas

  1. Vardas
  2. Vieta

 

 

Koronavirusas beveik visus suvarė namo, vieni dalina nemokamas pamokas, kiti – nemokamus filmus ir t.t. Nusprendžiau ir aš „palengvinti” gyvenimą – pabandysiu paaiškinti kaip sau, savo nedideliai įmonėlei sutaupyti kelis euriukus ir pasidaryti savo asmeninę elektroninę parduotuvę, tuo labiau kad „fizinė” prekyba beveik uždrausta ir belieka persikelti į interneto platybes. Nuo ko pradėti, kaip susitvarkyti ir t.t.

Žinau – internete galybė pamokų, taip pat ir youtube video, bet jei jau pradėjau, tai pabandysiu tai padaryti smulkiai ir išsamiai.

Rasite klaidų, neatitikimų – drąsiai rašom komentaruose, tuo labiau kad autoriaus nuomonė nebūtinai gali sutapti su skaitytojo nuomone.

Planas: paaiškinti, parodyti ir pamokyti kaip susikurti savo interneto puslapį, kaip jį paversti elektronine parduotuve.

Mano asmeninė nuomonė – nėra tai kažkoks „baisa-pabaisa”, visi gavę bent elementarų pradžiamokslį sugebės susitvarkyti su iškeltais iššūkiais, viskas įmanoma, reikia tik truputėlio pastangų ir užsispyrimo. „Ne šventieji puodus lipdo” – mano amžinatilsį močiutės posakis ir stengiuosi juo vadovautis.

Ir taip, važiuojam, nuo ko pradėti?

Interneto svetainė savom rankom

Planas:

  1. Visi tinklaraščiai internete turi savo vardus. Mums reikia VARDO
  2. Visi tinklapiai talpinami kažkur internete. Mums reikia VIETOS svetainei arba kitaip – serverio.

p.s. freelanceriai, parduotuvių kūrėjai ir nuomuotojai, baikit mulkint savo klientus ir už pusvalanduką darbo prašyt >300 Eu…

p.p.s paveiksliukas pasiskolintas iš www.alkas.lt