Koronavirusas beveik visus suvarė namo, vieni dalina nemokamas pamokas, kiti – nemokamus filmus ir t.t. Nusprendžiau ir aš „palengvinti“ gyvenimą – pabandysiu paaiškinti kaip sau, savo nedideliai įmonėlei sutaupyti kelis euriukus ir pasidaryti savo asmeninę elektroninę parduotuvę, tuo labiau kad „fizinė“ prekyba beveik uždrausta ir belieka persikelti į interneto platybes. Nuo ko pradėti, kaip susitvarkyti ir t.t.

Žinau – internete galybė pamokų, taip pat ir youtube video, bet jei jau pradėjau, tai pabandysiu tai padaryti smulkiai ir išsamiai.

Rasite klaidų, neatitikimų – drąsiai rašom komentaruose, tuo labiau kad autoriaus nuomonė nebūtinai gali sutapti su skaitytojo nuomone.

Planas: paaiškinti, parodyti ir pamokyti kaip susikurti savo interneto puslapį, kaip jį paversti elektronine parduotuve.

Mano asmeninė nuomonė – nėra tai kažkoks „baisa-pabaisa“, visi gavę bent elementarų pradžiamokslį sugebės susitvarkyti su iškeltais iššūkiais, viskas įmanoma, reikia tik truputėlio pastangų ir užsispyrimo. „Ne šventieji puodus lipdo“ – mano amžinatilsį močiutės posakis ir stengiuosi juo vadovautis.

Ir taip, važiuojam, nuo ko pradėti?

Interneto svetainė savom rankom

  1. Planas

p.s. freelanceriai, parduotuvių kūrėjai ir nuomuotojai, baikit mulkint savo klientus ir už pusvalanduką darbo prašyt >300 Eu…

p.p.s paveiksliukas pasiskolintas iš www.alkas.lt